RIP Roksi – spis portali z anonsami

Zapewne wiecie, że kilka dni temu został zamknięty jeden z największych portali z anonsami erotycznymi w Polsce – Oficjalnie słynna Roksa przestała istnieć po niemal 20 latach. Baza ponad 30 tysięcy ogłoszeń z dnia na dzień zniknęła z sieci.  W ciągu kilku godzin od zamknięcia strony środowisko sex workowe dosłownie wpadło w panikę. Starym odlotom wysiadły serwery i to tak doszczętnie. Nagle utworzono ponad 1000 kont i niestety słaby, przestarzały silnik nie wytrzymał. Odłączyli nawet infolinię!

Ta panika przypomniała mi niedawną awarię facebooka… Nagle ludzie nie wiedzieli co zrobić.

Ja się nie dziwię. Wiele osób straciło możliwość pracy. Oczywiście, że to stan przejściowy ale aklimatyzacja i budowanie renomy na nowym portalu to długi proces i mogę się tylko domyślać jak ciężkie dni czekają inne osoby pracujące seksualnie. Trzymam za was kciuki i nie poddawajcie się dziewczyny!

Ponieważ wiele osób pracujących seksualnie jak i odbiorcy płatnych usług seksualnych nie bardzo wiedzą co teraz począć, postanowiłam przedstawić tutaj listę innych portali, które od lat próbowały dogonić Roksi.

 

-escort.pl   w tej chwili chyba najlepszy zamiennik.

-odloty.pl jak ktoś lubi klimat internetu lat 90tych

-Hooksy.pl tu nie mam rozeznania

-eamore.com.pl kiedyś miałam tu konto ale nie było zbyt dużego feedbacku

-topkobiety.pl

-datezone.pl dla wytrwałych.  Forma portalu społecznościowego bywa kłopotliwa

-erodate.pl jak wyżej

Na całe szczęście środowisko klimatyczne ma swoje dwie stałe i niezmienne pozycje :

-Fetlife.com

-bdsm.pl

 

Dominom polecam założenie własnych stron, a jeśli macie OF to tym bardziej Wam się przyda wasza własna platforma, nad którą tylko Wy macie kontrolę. Dobrze jest być niezależnym. W stopce mojej strony znajdziecie informację o jej twórcy, którego serdecznie polecam. Powołajcie się na mnie!

Korzystając z okazji chciałabym zapowiedzieć swoja obecność na imprezie Femdom Night w Krakowie w dniu 18.12.2021 w klubie Artefakt (ul. Dajwór 3) . Proszę mi jednak nie stawiać drinków bo będę w pracy 😉

 

Roksa umarła ale branża ma się dobrze! Życie toczy się dalej.

 

Pozdrawiam

Lady Sith

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *