Lady Sith Exclusive Dominatrix

Nowinki z mojego świata

Na pewno wielu z was odczuło zawieszenie przeze mnie sesji realnych. Cóż… Powiedziałabym, że jest mi przykro ale musiałabym skłamać.

Na moją decyzję złożyło się wiele czynników takich jak moje życie osobiste, liczne projekty internetowe, w których biorę udział, collaby z firmami i producentami zabawek erotycznych itd. Po prostu nie mam już czasu na jednorazowe sesje. Przygotowania do nich zabierają mi cenne godziny, których nie mam w nadmiarze i zwyczajnie nie chcę ich marnować.

Możliwe są wirtualne relacje ze mną w klimacie Findom/Femdom (skype, whatsapp,twitter)

Wracam po przerwie do recenzowania gadżetów erotycznych, na dniach pojawi się wpis o moich nowych zabawkach od https://lulapink.pl/

Miesiąc maj zawsze był dla mnie ważny pod względem celebrowania mojej kobiecości. Zachęcam gorąco wszystkie osoby z piersiami i macicami, aby w maju poszły na badanie mammografem lub wprowadziły nawyk samobadania piersi.   ( tutorial :  Samobadanie piersi )

Dodatkowo zachęcam osoby z macicą do wizyty kontrolnej u ginekologa i wykonanie podstawowej cytologii.

Zachęcam również aby na wiosnę wykonać pełny panel badań w kierunku chorób wenerycznych. Nie szkodzi, że jesteś w stałym związku i ufasz osobie partnerskiej. Niektóre choroby potrafią być uśpione przez wiele lat (kiła), jak i można być nosicielem wirusa HIV i o tym nie wiedzieć. Mówię o tym ponieważ co piąty dick pick jakiego dostaje ma objawy chorób przenoszonych drogą płciową, co jest po prostu straszne.

Kolejna informacja dotyczyć będzie podcastu, który nagrywam z moja wieloletnią przyjaciółką i mentorką  Lady Shibari  https://ladyshibari.pl/

Jesteśmy po pierwszym nagraniu i bawiłyśmy się fantastycznie. Tematem podcastu będzie oczywiście świat FEMDOM ale w zależności od naszego vibe’u może to być podcast dydaktyczny lub totalnie na luzie rozmowy związane np. ze śmiesznymi sytuacjami jakie są naszym udziałem.

Moim największym sukcesem ostatnich miesięcy jest dopięcie współpracy z firmą WHIPS (https://www.forbdsm.com/ 

Kolekcja WHIPS & Lady Sith coraz bliżej premiery!

Zapewne większość ludzi ze środowiska kojarzy tę markę, gdyż ich obroże widuje prawie na każdej, niewolniczej szyi podczas imprez.

Miałam okazję poznać „Junior Bossa” firmy Whips podczas ostatniej edycji Femdom Night w Krakowie. Historia firmy jest o wiele ciekawsza niż można było podejrzewać. Zdziwiłam się, że jest to rodzinny biznes od 1984 roku. Myślałam, że tylko mój ojciec jest na tyle odjechany by naprawiać swojej córeczce pejcze, a tu się okazuje, że wszystkie projekty wychodzą spod rąk seniora rodu. 😉

W tym sezonie zamierzam być aktywniejsza w sektorze imprez BDSM w Polsce. Jesteś organizatorem imprezy bdsm/femdom i szukasz prowadzącej/konferansjerki? Jestem chętna! Scena to mój żywioł!  Na pokaz się nie deklaruję, ponieważ zbyt wiele razy zostałam wystawiona do wiatru przez uległych, tuż przed imprezą. Shit happens.

Najbardziej jestem aktywna na Twitterze https://twitter.com/LadySith_pl i Instagramie @ladysith_pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *