Lady Sith Exclusive Dominatrix

Femdom after hours podcast, czyli Lady Sith i Lady Shibari po godzinach i bez cenzury

Odcinek 1 – Zakres praktyk i granice

Rezerwacje

Zastanawialiście się kiedyś co myślą i mówią Dominy między sobą? Poza sceną, poza kontami oficjalnymi i bez uważania na to co się mówi? Bez dbania o PR, bez oglądania się na innych i bez… Cenzury? Jeśli tak, to podcast Femdom after hours jest dla Ciebie.

Nie będziemy tu mówić o czymś co zwiększy nam zasięgi, czy spowoduje, że hajs zacznie sypać się z nieba. Będziemy mówić tu o tym co myślimy, a nie o tym co się sprzedaje w internecie.

Bez planów i scenariuszy, bez odgrywania swoich ról. Po prostu rozmowy dwóch przyjaciółek przy kawie o tym co nas spotyka w sferze zawodowej i poza nią. To nie będzie komercyjny, profesjonalny podcast jakich jest wiele. Nie chcemy wcale by taki był.

W polskim klimacie bdsm dzieje się tyle chujowych sytuacji (tak, będziemy przeklinać od czasu do czasu), że już po prostu nie możemy milczeć. To jest nasza przestrzeń i zrobimy z nią co tylko zechcemy.

Dziękuję Shibari, że zaprosiłaś mnie do tego projektu. Obiecuję kupić ten mikrofon ;D 

Podcast stanowi tylko i wyłącznie nasze (Moje i Shibari) przemyślenia! Nie jesteśmy „orędowniczkami” jedynej i słusznej drogi w Femdomie! Nie mówimy w imieniu wszystkich Dommes! 

 

 

 

Nie wyrażam zgody na kopiowanie, powielanie i publikację powyższego tworu przez osoby trzecie.
( Podstawa prawna : Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarz do “Femdom after hours podcast, czyli Lady Sith i Lady Shibari po godzinach i bez cenzury”