Lady Sith Exclusive Dominatrix

Fetish Wonderland -Femdom After Hours o nietypowych fetyszach

Z czym kojarzy Ci się słowo „Fetish” ? Z lateksem? Stópkami? A może z brudnymi zokami? *

Nam kojarzy się z naprawdę obszernym, kolorowym i różnorodnym światem. Mówi się, że ile ludzi tyle jest fetyszy, bo każdy lubi coś innego i skłonne jesteśmy przyznać rację temu stwierdzeniu. Wszystkich fetyszystów łączy natomiast jedno – Klimat BDSM, a ten nie odrzuca nikogo. 

Każdy może znaleźć coś co mu odpowiada, od „Wow fetish” po granie na… A zresztą posłuchajcie sami. 😉

Fetysz, ang. fetish – to warunek konieczny do uzyskania i zaspokojenia popędu płciowego. Konieczny tzn, że bez niego dana osoba nie jest w stanie osiągnąć podniecenia, ani zaspokojenia. Posiadanie fetyszu nie jest niczym złym, o ile rozwijany jest za zgodą wszystkich osób będących w danej relacji i wszystkim przynosi on przyjemność. Lecz kiedy fetysz zaczyna budzić frustrację, lub jest zagrożeniem dla zdrowia fizycznego czy psychicznego najlepiej udać się do seksuologa. Medycznie to zjawisko nazywane jest zaburzeniem parafilicznym.
Upodobanie seksualne, ang. kink – to coś co nas kręci ale bez tego i tak uzyskujemy podniecenie i zaspokojenie. Kink jest dodatkowym bodźcem podczas seksu ale nie jedynym źródłem podniecenia. Medycznie określane parafilią.
Wiele osób myli te dwa pojęcia, dlatego, że popkultura zasypuje nas nimi bez refleksji nad ich znaczeniem. Kinki są często przez osoby spoza klimatu uważane za fetysze z racji tego, iż nie znają oni nawet określenia kink. A jak widać jest między nimi ogromna różnica.

(Źródło :  Instagram @InAbyssoBDSM, 12 maj 2020 )

 

 

Ogłoszenie : Ponieważ tak wiele osób zadaje nam różne pytania w związku z naszym podcastem, postanowiłyśmy

 uruchomić adres e-mail „podcastowy”. Możecie na niego wysyłać do nas listy z pytaniami lub waszymi kinkowymi historiami. Na koniec każdego odcinka przeczytamy wybrane przez nas listy. Bardzo nas bawi ta koncepcja, bo obie wychowałyśmy się w latach 90tych i kojarzy nam się to z kącikiem „Bravo” w popularnej wtedy gazecie dla młodzieży. Chcemy fajnych (i mądrych) pytań oraz zabawnych historii.

 

Adres e-mail : femdom.afh@gmail.com

*Zoki -Skarpetki (Lady Sith jest ze Śląska)

 

 

 

Adnotacja od autorek :
Rozumiemy, że w przytoczonych przez nas fetyszach, a zwłaszcza w crushingu występują elementy niezgodne z prawem, jak i ze zwykłym, ludzkim sumieniem. Nie chcemy jednak promować tego typu zachowań, dlatego nie wspominamy o nich w podcaście. Jakiekolwiek pytania na ten temat będą ignorowane!

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 komentarze “Fetish Wonderland -Femdom After Hours o nietypowych fetyszach”