Lady Sith Exclusive Dominatrix

O mnie

Witaj w fascynującym świecie FemDom – w moim świecie. Tutaj ostatnie słowo zawsze należeć będzie do mnie.

Jestem Dominą o ugruntowanej pozycji na polskiej scenie BDSM. Jako prodomme zaczęłam być aktywna od 2017 r. Początkowo, z powodu wszechobecnego slutshamingu robiłam to bardzo po cichu. Pomimo ogólnej otwartości środowiska BDSM, dominy komercyjne nadal stanowią kontrowersyjny temat. Nie zatrzymało mnie to jednak w dążeniu do realizacji marzenia o wejściu w krąg tych potężnych, władczych kobiet, które wzięły życie we własne ręce. Droga, którą przeszłam, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jestem teraz, była wyboista i kręta. Poświęciłam się temu kompletnie i tylko moja własna determinacja w dążeniu do celu, otworzyła przede mną drzwi do sukcesu, o jakim marzyłam.

Nie uważam się jednak za ekspertkę w sztuce Femdom. Nadal podziwiam moje bardziej doświadczone koleżanki po fachu i ogromnie szanuję ich wkład w tworzenie klimatu kobiecej dominacji w Polsce.

Doszłam w swojej karierze do etapu, w którym osiągnęłam to co chciałam. Jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Moimi doświadczeniami, które nagromadziłam przez łącznie 12 lat, chcę się tutaj, na łamach mojego bloga, z wami podzielić.

I chociaż odeszłam od jednorazowych sesji na rzecz stałych, satysfakcjonujących mnie relacji, nadal jestem i pozostanę Dominatrix.

Na tej stronie nie znajdziecie już zaproszenia na sesje, ale znajdziecie szczerość i merytoryczne opracowania tematyki Femdom/BDSM.

 

Profesjonalna Domina FemDom Lady Sith