Lady Sith Exclusive Dominatrix

Regulamin i informacje

 1. Oferuję wyłącznie spotkania w klimacie BDSM w zakresie określonym poniżej. Nie uprawiam seksu, nie pozwalam na kontakt z moimi strefami intymnymi, nie rozbieram się do naga.
 2. Wymagam w kontaktach typowej dla klimatu femdom kultury i form grzecznościowych : Pani, Lady, Mistress. Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy na „Ty”.
 3. Obowiązuje rezerwacja terminu i przedpłata za sesje. Szczegóły podaję mailowo. Zaznaczam, że jestem osobą prywatną i nie leży w mojej intencji jakiekolwiek ingerowanie w życie prywatne osób decydujących się na moje usługi. Nie obchodzi mnie kim jesteś poza drzwiami mojego domu. Zaznaczam również, że nie jestem naciągaczką ani oszustką. Mam zbyt poważne plany co do mojej kariery aby ryzykować oszustwem na 100 zł.
 4. Po dokonaniu opłaty rezerwacyjnej nabywasz prawo do :
  1. Dowolnego przesuwania terminu sesji (Pani rozumie, że istnieją zdarzenia losowe o ile zostaję poinformowana o tym wcześniej).
 5. Opłata rezerwacyjna dla sesji wyjazdowych dłuższych niż 2 h wynosi 1/3 ustalonej kwoty.
 6. Zastrzegam sobie prawo do odmowy spotkania bez podania przyczyny. Jeśli odmowa nastąpi po dokonaniu opłaty rezerwacyjnej uczciwie zwracam wpłatę na konto lub PayPal.
 7. Zwykle odmawiam za:
  1. Brak szacunku wyrażony przez nieodpowiednie słowa i brak form grzecznościowych.
  2. Głupie pytania i namawianie do zmiany zakresu usług.
 8. Mam alergię na następujące zwroty: „Ja w sprawie ogłoszonka”, „Jak przebiega takie spotkanko?”, „Na co mogiem liczyć w godzince?” (na wpierdol), „Dajesz się ruchać?”, oraz inne bezczelności jakimi mnie raczycie przez telefon.
 9. Preferuje kontakt SMS / Whatsapp
 10. Nie odbieram numerów zastrzeżonych. Jeśli się wstydzisz, że korzystasz z płatnych usług to nie mój problem.
 11. Mam psa i kota. Jeśli jesteś alergikiem muszę o tym wiedzieć wcześniej.
 12. Wystawki i brak kontaktu nie są przeze mnie tolerowane. Miej trochę cywilnej odwagi i odwołaj spotkanie. Zapewniam, że cię nie pogryzę za to.
 13. Przed rozpoczęciem sesji przeprowadzam krótką rozmowę o stanie zdrowia, jest to konieczne do bezpiecznego praktykowania.
 14. Zabawki użytku intymnego (chastity, dilda, wibratory, korki analne) musisz sobie zapewnić sam. Higiena to podstawa, a wątpię żeby ktokolwiek by chciał mieć kontakt z przedmiotami, które chwile wcześniej znajdowały się… Gdzieś indziej.
 15. Istnieje możliwość wykonania zdjęć z sesji do twojego prywatnego użytku. Nie pobieram za to dopłaty. Lubię robić zdjęcia.
 16. Przerywam spotkanie jeśli czuję się zagrożona. Informuję, że w przypadku awantur mam prawo wezwać policję.
 17. Prezenty i upominki – Wychowano mnie w szacunku do pieniędzy i ciężkiej pracy dlatego odmawiam przyjmowania DROGICH prezentów. Lepiej wpłać te pieniądze na fundację ratującą zwierzęta.
 18. Upominki, które chętnie przyjmę:
  1. Wina czerwone półwytrawne i półsłodkie.
  2. Zabawki erotyczne, które mogę wykorzystać (pejcze, szpicruty, kajdany, klamerki, etc.).
  3. Akcesoria do masażu (olejki, świece, olejki eteryczne, kadzidła).
  4. Książki (fantastyka, literatura klasyczna angielska, popularno-naukowa, kryminały, książki medyczne (masaż, terapia manualna, fizjoterapia, książki związane z klimatem – tylko bez chryszczana i any…).
  5. Vouchery na pedicure, pielęgnację stóp lub manicure, vouchery z Lustshop i LulaPink <3